E-stylizacja – odmień swój wizerunek online

modaLeave a Comment on E-stylizacja – odmień swój wizerunek online

E-stylizacja – odmień swój wizerunek online

Każdy z nas wie jak ważny jest wizerunek. Możemy swoim wizerunkiem znacznie zapunktować na przykład u klientów, a możemy wyrażać całkowicie błędny obraz, który nie pomaga nam ani w życiu prywatnym, ani też w życiu zawodowym. Nowoczesne technologie sprawiają, że możesz odmienić całkowicie swój wizerunek nie wychodząc z domu. Przekonaj się jak….

Wszystko załatwiamy przez Internet

Dzisiejsze czasy oraz pandemia koronawirusa sprawiły, że nauczyliśmy się załatwiać w sieci naprawdę wiele spraw. Od dawna robimy przez Internet przelewy czy też oglądamy film, ale o innych możliwościach nie mieliśmy zielonego pojęcia. Jedną z takich właśnie rzeczy jest e-stylizacja.

Co to takiego? E-stylizacja jest zmianą naszego wizerunku. W sieci stylistka przygotowuje na nas plan. Podpowiada w czym będziemy wyglądać najlepiej, a jakie ubrania powinniśmy wyrzucić kompletnie ze swojej szafy. Jest to pewnego rodzaju konsultacja czy też pakiet konsultacji na odległość.

Taką usługę znajdziecie tutaj tatianaszczech.pl Pewnie nigdy nie mieliśmy na tyle czasu, aby umówić się na specjalne konsultacje czy też wybrać się ze stylistką na zakupy. Obecnie większość z nas ma więcej wolnego czasu, a na dodatek kompletnie nigdzie nie musimy wychodzić.

Przedstawmy swoje oczekiwania

Jeśli chodzi o pomoc stylistyki to bez wątpienia najważniejsze jest to, aby być z nią całkowicie szczerą. Musimy jasno przekazać swoje oczekiwania. Zastanówmy się jak chcemy wyglądać oraz jak chcemy być odbierani przez inne osoby. Oczywiście dla większości osób ważne jest to, aby być sobą, ale zastanówmy się czy całkowita zmiana wizerunku nie okazałaby się dla nas znacznie lepsza. Może poprawiłby się nasz odbiór czy też byłoby nam łatwiej wyróżnić się w pracy. Wiele osób mówi, że liczy się to co mamy w głowie, ale nie do końca. Życie pokazuje nam, że oceniamy się wzajemnie właśnie po wyglądzie. No cóż, może pora, aby zgłosić się na e-stylizację? Na pewno będziemy zadowolenie. Oferta jest dostępna zarówno dla kobiet, jak i także dla mężczyzn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top